Blender BAMIX – nowa odsłona blendera.

Blender BAMIX – nowa odsłona blendera.

Blender Bamix

Blender Bamix może być używany praktycznie w każdym naczyniu, zarówno szklanym jak i metalowym. Jest bardzo delikatny w pracy, więc nie uszkodzi nawet pojemnika z cienkiego szkła, jest tez bardzo wytrzymały na czynniki zewnętrzne więc może być użyty również w pojemniku pełnym gorącej wody, nawet po wysokość rączki. Unowocześniona i bardzo praktyczna budowa umożliwia niezwykle łatwą obsługę i nawigacje wszystkimi funkcjami.

Wysoka jakość

Blender Bamix jest dzieckiem szwajcarskiej firmy słynącej z niezawodności i wysokiej jakości, co czuć od pierwszej chwili użycia blendera. Nasadki są wykonane ze stali nierdzewnej, a ich wymiana jest bardzo prosta i szybka. Blender Bamix jest profesjonalnym urządzeniem do użytku domowego, ale znakomicie sprawdzi się także w restauracjach i barach, gdzie liczy się sprawność pracy i doskonale przygotowane dania.

Profesjonalny serwis

Nie jest dziś niespodzianką, że większość sprzętu AGD jaki kupujemy, to urządzenia praktycznie jedno- lub kilkurazowego użytku. Jednak blender Bamix pod tym względem miło zaskakuje – zdarza się że blender jest używany nawet 30 lat od zakupu, a do tego profesjonalna sieć serwisowa potrafi szybko i sprawnie usunąć każdą usterkę.

Prędkość blendera Bamix

Blender posiada dwie podstawowe prędkości, jakie stosuje się do rozdrabniania delikatniejszych produktów oraz bardzo twardych. Do przygotowania dań o lekkiej konsystencji, lepiej użyć prędkości 1, do rozdrabniania twardych produktów np. orzechów, lepiej użyć prędkości 2. Blender znakomicie nadaje się do ubijania mas, do rozdrabniania produktów i przygotowania płynnych konsystencji dań. W zależności od oczekiwanych efektów trzeba odpowiednio ustawić urządzenie na właściwy tryb pracy i pod odpowiednim kątem.

Funkcjonalny blender

Przy produkcji płynów pamiętać należy, aby zanurzyć końcówki w płynie przed włączeniem urządzenia. Blender Bamix najlepiej chwilę po użyciu umyć w ciepłej wodzie z resztek produktów. Jeśli nakładki są bardzo zanieczyszczone, najlepiej jest zanurzyć je na chwilę w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń i po chwili włączyć blender na tryb pracy na dosłownie kilka sekund.

Przechowywanie blendera

Prawidłowe przechowywanie blendera obejmuje zdemontowanie jego części i ułożyć delikatnie w pudełku lub w innym miejscu gdzie nie ulegnie uszkodzeniu. Produkcja majonezu. Przy użyciu blendera i pojemnik aBomix majonez wyjdzie idealny za każdym razem. Jego doskonała konsystencja i puszysta, kremowa masa zostanie doceniona przez podniebienia największych smakoszy.