Innowacyjny blender Greenis

Innowacyjny blender Greenis

Dla czego warto zakupić blender Greenis? Greenis to nazwa, która do tej pory kojarzyła się przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości wolnoobrotowymi wyciskarkami do soków. Teraz jednak producent wyciskarek zdecydował się zaproponować nam inne, wcale nie mniej oryginalne rozwiązanie. Mianem tym można określić blender, dla którego charakterystyczna jest między innymi obecność silnika bezszczotkowego zwracającego na siebie uwagę między innymi dlatego, że charakteryzuje go wyjątkowo długa żywotność. Zastosowanie takiego silnika ma wpływ na sposób, w jaki funkcjonuje samo urządzenie, nie bez znaczenia jest jednak również obecność w nim wysokiej klasy ostrza japońskiej produkcji pokrytego tytanem.

To właśnie dlatego producent jest nas w stanie zapewnić o tym, że blender może poradzić sobie zarówno ze zmrożonymi owocami, jak i z lodem. Pojemnik gwarantuje, że posiłki wykonywane z wykorzystaniem blendera nie będą zawierały żadnych szkodliwych substancji, a liczne zabezpieczania sprawdzają się wówczas, gdy w domu znajdują się dzieci skłonne do eksperymentowania nawet, jeśli mogłoby to stanowić zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też popychacz wyposażony w termometr. Dzięki temu bez trudu można kontrolować temperaturę przygotowywanych przez nas posiłków.

W zdecydowanej większości przypadków silnik blendera jest wyposażony w szczotki, dla których charakterystyczne jest to, że trą intensywnie o komutator. Urządzenie nie może w takim wypadku pracować zbyt cicho, a i sama szczotka zużywa się wyjątkowo szybko, co wpływa na krótką żywotność silnika postrzeganego jako całość. Greenis to jednak marka nie tylko świadoma istnienia tego problemu, ale również znająca sposób na jego skuteczne rozwiązanie, silnik bezszczotkowy nie tylko wydłuża bowiem żywotność urządzenia, ale również obniża jego koszty nie skazując nas na konieczność korzystania z serwisu.

Dowiedz się więcej o blenderach marki Greenis: http://greenis-blender.pl